Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 45 € / Europoje nuo 98 €
STUDIJA - Liejyklos g. 4, Vilnius

Mūsų kvepalai ne tik pasakoja Jūsų istoriją, bet ir suteikia jai gyvybės pliūpsnį. Dėvėkite savo istoriją ant odos ir sukurkite su ja gilesnį ryšį, nei bet kada anksčiau. Kvapas gali daugiau negu žodis. Kvapas gali daugiau negu žvilgsnis ar prisilietimas. Jis gali apnuoginti ar padėti nugalėti.

m a a r

noun

 

/ˈmär/

platus, žemo reljefo ugnikalnio krateris, susidaręs per vieną freatomagminį išsiveržimą (sprogimas, įvykęs požeminiam vandeniui susilietus su karšta lava ar magma).

 

maar kvepalai yra gaminami kruopščiai, daugelį žingsnių atliekant rankomis. Kūryboje naudojame aukščiausios kokybės medžiagas ir unikalius aliejų derinius, sukuriančius prabangius ir rafinuotus, pagrindiniu asmenybės kvapu tampančius aromatus.

maar yra

Kvepalai,
atsiradę iš parfumerinio meno filosofijos

  • Atsiradimas
  • Įkvėpimas
  • Priežastis
Naujai susiformavusioje komandoje aistra parfumerijai ruseno jau ilgai, kol 2021 metais visatoje pranašiškai susidėliojo ženklai ir ir įvyko lemtinga pažintis. Visa tai vainikavo simboliškas Etnos ugnikalnio išsiveržimas, nutiesdamas kelią maar prekės ženklo gimimui (reikšmė: žr. pradžioje puslapio).
Mūsų parfumeriniai kūriniai piešia nedalomą harmoniją tarp asmenybės ir olfaktorinės galios. maar aromatai kuriami naudojant aukščiausios kokybės parfumerinius aliejus, asmeniškai išrinktus iš Prancūzijos kilusio mūsų komandos nario, atgabenti iš skirtingų pasaulio šalių.
Susieti laimingo atsitiktinumo, maar idėjos nariai pasirodė sudarantys pilną komandą: aistra ir vizija, parfumerinio pasaulio žinios ir viską į vientisus procesus apjungianti grandis. Visa tai sėkmingai susisiejo ir į pasaulį išleista unikali nišinių kvepalų kolekcija, kurios aromatai absoliučiai skirtingi, intensyvūs, gilūs, kartais lengvi ir paslaptingi – skirtingi, kaip ir kiekvienas mūsų.
WATCH ME
Nepamirštami Aromatai

Unikalūs, kaustantys žvilgsnius ir lydimi komplimentų bangos

Turtingi ir ypatingi kvepalai yra tie, kurie spinduliuoja kompleksiškumu, ilgam įsirašo atmintyje ir yra atidžiai sukurti, naudojant kokybiškus ingredientus. Tai kvepalai, kurie išsiskiria minioje su savitais akordais, sukaustančiais jusles, paliekantis ilgai neblėstantį įspūdį.

Jūsų krepšelis
Išvalyti