Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 49 € / Europoje nuo 99 €
Pirk vieną, gauk antrą su -50% nuolaida. Kodas: SUMMER

Duomenų rinkimas ir saugojimas

ASMENINIŲ DUOMENŲ DALIJIMAS

Mes bendriname jūsų Asmeninę informaciją su trečiosiomis šalimis, kad padėtume mums naudoti jūsų Asmeninę informaciją, kaip aprašyta anksčiau. Taip pat naudojame „Google Analytics”, kad suprastume, kaip mūsų klientai naudoja Svetainę – daugiau apie tai, kaip „Google” naudoja jūsų Asmeninę informaciją, galite sužinoti čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti „Google Analytics” čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Mes taip pat galime dalintis jūsų Asmenine informacija, kad vykdytume taikomus įstatymus ir reglamentus, atsakydami į paieškos įsakymą, paieškos įsakymą ar kitą teisėtą prašymą gauti informaciją, arba kitaip apsaugoti savo teises.

ELGESIO REKLAMA

Kaip aprašyta anksčiau, mes naudojame jūsų Asmeninę informaciją, kad galėtume pateikti jums tikslines reklamas arba rinkodaros pranešimus, kurie, mūsų manymu, gali būti jums įdomūs. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, galite apsilankyti tinklo reklamos iniciatyvos (NAI) mokomosios svetainėje http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos naudodamiesi toliau pateiktais nuorodomis:

Be to, galite atsisakyti kai kurių šių paslaugų, apsilankydami Digitalinės reklamos aljanso atsisakymo portalas http://optout.aboutads.info/.

Pažangus atitikimas

„Pažangus atitikimas” yra Facebook pixel pasirinkimas, kuris reiškia, kad vartotojų telefono numeriai, el. pašto adresai arba Facebook ID ir panašūs prekių likučių duomenys yra siunčiami į Facebook šifravimo forma, siekiant sudaryti tikslines grupes Facebook skelbimams ir naudojami tik šiam tikslui.

Sustiprintas Konversijų Sekimas

„Sustiprintas konversijų sekimas” yra „Google“ sprendimas, skirtas trečiųjų šalių slapukų mažėjimui ir griežtesnėms duomenų privatumo taisyklėms. Jo tikslas – pagerinti konversijų matavimo tikslumą, saugiai rinkti vartotojų duomenis, tokius kaip el. pašto adresus ir telefono numerius, teikiant geresnį supratimą apie skelbimų veiklą ir patikimesnį konversijų priskyrimą.

NESEKITE MANĘS

Atkreipkite dėmesį, kad mes nekeičiame savo Svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai jūsų naršyklėje matome nesekti žymą „Do Not Track”.

JŪSŲ TEISĖS
Jei esate Europos gyventojas, turite teisę pasiekti savo apie jus laikomus asmeninius duomenis ir paprašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų ištaisyta, atnaujinta arba ištrinta. Jei norite naudotis šia teise, prašome susisiekti su mumis naudodami žemiau pateiktą kontaktinę informaciją. Be to, jei esate Europos gyventojas, turime omenyje, kad tvarkome jūsų informaciją siekdami vykdyti sutartis, kurias galime turėti su jumis (pvz., jei darote užsakymą per Svetainę), arba kitaip siekdami vykdyti mūsų teisėtus verslo interesus, kaip aukščiau nurodyta. Be to, atkreipkite dėmesį, kad jūsų informacija bus perduota už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir Jungtines Valstijas.

DUOMENŲ SAUGOJIMAS

Kai padarote užsakymą per Svetainę, išlaikysime jūsų Užsakymo informaciją mūsų įrašams iki tol, kol paprašysite ištrinti šią informaciją.

Pakeitimai
Gali būti, kad šią privatumo politiką laikui bėgant atnaujinsime, siekdami atspindėti pasikeitimus mūsų veikloje arba kitus operacinius, teisinius ar reglamentinius reikalavimus.

Jūsų krepšelis
Išvalyti