Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 50 € / Europoje nuo 100 €
STUDIJA - Liejyklos g. 4, Vilnius
8 gegužės 2024

maar x Lukas Svirplys: kitoks požiūris į prabangą ir SPRING OF YOUTH kvapas

Pristatome SPRING OF YOUTH – drąsų, ryškų kvapą, sukurtą bendradarbiaujant su Luku Svirpliu, novatorišku mados dizaineriu, pasižyminčiu ribas laužančiu, įprastų prabangos sampratų apibrėžimu iš naujo. Šis kvapas sujungia ryškias natas – VYŠNIAS, ODĄ, OLIBANĄ, MIGDOLUS, MUSKUSĄ IR VANILĘ, sudarydamas nepakartojamą harmoniją, perteikiančią pavasario ir vasaros esybę.

 

Vienijanti prabangos nuostatas keičianti idėja

 

Drąsaus dizainerio ir maar kvepalų bendradarbiavimas komunikuoja šiuolaikinę prabangos interpretaciją. Naujausios Luko Svirplio kolekcijos paroda simbolizuoja neįprastą Puotą, kritikuojančią vartotojiškumo absurdą, mados naštą ir perteklinio turtų afišavimo pasekmes.

 

Tiek Luko kolekcija, tiek maar prekės ženklo nauji kvepalai SPRING OF YOUTH iš naujo apibrėžia prabangos koncepciją. Kaip dizainerio kolekcijoje kvestionuojama klasės ir ekstravagancijos samprata, SPRING OF YOUTH kvapas tyrinėja jaunystės ir gyvybingumo esmę per neapčiuopiamą prabangos žavesį, peržengiantį tradicines ribas.

SPRING OF YOUTH

Ryškių vyšnių ir šiltos vanilės šokis

 

SPRING OF YOUTH kvepalai viliojimą pradeda dominuojančia ryškia vyšnių nata, spinduliuojančia įkvepiančia vasaros pradžia ir atgimimu, vidurinės odos ir olibano natos suteikia gylio ir rafinuotumo, o bazinėse natose dominuojantys migdolai, muskusas ir vanilė šiuolaikiniame chaose suteikia nostalgiškos šilumos ir komforto.

Atvirutėje nugulė dar vienas bendradarbiavimas, beprasidedančios vasaros simbolis – žydinčios sakuros. Nuotrauka Šviesiau Tamsiau (fotografė Monika Juodeikaitė).

Kaip ir kiti maar kolekcijų kvepalai, taip ir naujasis aromatas atspindi pagrindines maar idėjas: galėti daugiau turint mažiau.

Kvapas nugulė labiausiai koncentruoto gryno parfumerinio aliejaus forma (10 ml tepamas buteliukas) ir aukščiausios koncentracijos kvepalų ekstrakto pavidalu (15 ml ir 50 ml purškiami buteliukai).

 

 

Jūsų krepšelis
Išvalyti