Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 49 € / Europoje nuo 99 €
Pirk vieną, gauk antrą su -50% nuolaida. Kodas: SUMMER

Kvapų atradimai

Nuo viršutinių akordų iki ilgiausiai sekančio šleifo. Susipažink, kaip dermėje skambėdamos kvepalų natos sukuria užburiančius potyrius, paliekančius pėdsakus ne tik ant odos, bet ir atmintyje.

16 spalio 2023

Kvapų skleidimosi menas ir rekomendacijos renkantis kvepalus.

16 spalio 2023

Dažnai susiduriame su klientais, kurie nėra bandę aliejinių kvepalų, nes jie atrodo neįprastai. O taip pat dažnai susiduriame su tais, kurie pabandę aliejų nebenori grįžti prie purškiamų. Susipažinkite su mūsų rekomendacijomis kvepalų aliejaus naudojimui.

m a a r THE STUDIO

Mūsų kvapai turi nuolatinius namus Vilniaus širdyje – senamiestyje. Kviečiame susipažinti ir patirti mūsų produktus gyvai.

8 vasario 2024

Čia rasi visas lokacijas, kur gyvai gali susipažinti su maar kvepalais. Šiandien mūsų produktai reziduoja didžiausiuose Lietuvos miestuose ir pajūryje.

19 spalio 2023

Užeik ir patirk maar kvepalus gyvai. Sužinok maar STUDIJOS detales ir su kuo susipažinsi atvykęs.

maar anatomija

Atrask sudėtingą, tačiau kerintį  maar  kvepalų pasaulį, kuriame tyrinėjame olfaktorinį meną, už kvepalų gamybos slypinčius sluoksnius ir pridėtines vertes, kurias siūlome savo klientams.

14 balandžio 2024

Itin limituoto leidimo unikalių aromatų DROP'ai, kurie kartojami nebebus.

19 lapkričio 2023

Kiekvieną užsakymą galime supakuoti kaip dovaną.

11 spalio 2023

Nori išbandyti mūsų kvepalus, bet neteko susidurti su aliejiniais kvepalais ar kvepalų ekstraktu? Susipažink su maar kvepalų formų skirtumais.

Jūsų krepšelis
Išvalyti