Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 49 € / Europoje nuo 99 €
Pirk vieną, gauk antrą su -50% nuolaida. Kodas: SUMMER

maar – nusistovėjusių normų laužymas, neįprastumo aukštinimas, individualumo šventimas. Mūsų kvepalai ne tik pasakoja Tavo istoriją, bet ir suteikia jai gyvybės pliūpsnį. Dėvėk savo istoriją ant odos ir sukurk su ja gilesnį ryšį, nei bet kada anksčiau.

m a a r

noun

 

/ˈmär/

platus, žemo reljefo ugnikalnio krateris, susidaręs per vieną freatomagminį išsiveržimą (sprogimas, įvykęs požeminiam vandeniui susilietus su karšta lava ar magma).

 

maar kvepalai yra gaminami kruopščiai, daugelį žingsnių atliekant rankomis. Kūryboje naudojame aukščiausios kokybės medžiagas ir aliejų derinius, sukuriančius prabangius ir rafinuotus, pagrindiniu asmenybės kvapu tampančius aromatus.

maar yra

Kvepalai,
atsiradę iš bendruomeniškumo, vienijančios aistros, augantys kartu su kiekvienomis maar prilietusiomis rankomis.

  • Atsiradimas
  • Įkvėpimas
  • Priežastis
maar įkūrėjų širdyse aistra parfumerijai ruseno ilgai, kol 2021 metais visatoje pranašiškai susidėliojo ženklai įvyko lemtinga kelionė, vainikuota giliais idėjų dalinimaisis iki saulėtekių. Konceptą užtvirtino simboliškas Etnos ugnikalnio išsiveržimas, pašnibždėdamas maar vardą (reikšmė: žr. pradžioje puslapio).
Kūryboje nesivadovaujame parfumerijos industrijai įprastomis struktūromis. maar neturi vienintelio parfumerio, kūrybos vadovo. Kūryboje svarbu bendruomeniškumas, atvirumas idėjoms, naujumo ir progreso šventimas. Kūrybiniai maar kvepalų ir kitų produktų keliai apjungia parfumerius, dizainerius, fotografus ir kitus, kurie dalele savo asmenybės apdovanoja maar ir paleidžia į pasaulį skleistis.
Siekiame iš naujo brėžti olfaktorinės išraiškos esmę, kviečiant švęsti savo unikalumą, tyrinėti asmenybės atsiskleidimą ir bruožus, paryškintus išskirtinių aromatų. maar yra apie laisvę kurti ir priimti tai, ką geriausio galima pasiimti iš mus supančios aplinkos. Apie komfortą nuolatinėje kaitoje, netikėtumuose, augime.
WATCH ME
Nepamirštami Aromatai

Unikalūs, kaustantys žvilgsnius ir lydimi komplimentų bangos

Turtingi ir ypatingi kvepalai yra tie, kurie spinduliuoja kompleksiškumu, ilgam įsirašo atmintyje ir yra sukurti, naudojant kokybiškus ingredientus. Tai kvepalai, kurie išsiskiria minioje su savitais akordais, sukaustančiais jusles, paliekantis ilgai neblėstantį įspūdį. Augant maar, iš aukščiausios koncentracijos kvepalų gimė ir kiti olfaktorinę patirtį sustiprinantys produktai: kvapai namams, parfumuoti kūno aliejai. Nekantraujame stebėti, kokiomis kryptimis toliau neš kūrybos kelyje sutikti žmonės ir idėjos.

Jūsų krepšelis
Išvalyti