Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 50 € / Europoje nuo 100 €
STUDIJA - Liejyklos g. 4, Vilnius
16 spalio 2023

Kaip išsirinkti tinkamiausią kvapą?

Visi turime skirtingus skonius. Skoniai gali kisti, priklausomai nuo nuotaikos, sezono, gyvenimo ritmo. Kvepalai kartais susideda net iš 12 skirtingų natų, todėl skonis turėtų eiti kartu su istorija.

Kvapas – tai vienas žodis. Kvepalai – tai literatūra.

J. Ellena

Visi kokybiški kvepalai, nesvarbu, kokia forma – kieti, aliejiniai ar purškiami, sudaryti iš natų, skirstomų į viršutines, vidurines ir pagrindines – priklausomai kokio jos lakumo.

Viršutinės natos yra lakiausios ir jaučiamos ~ 5-15 minučių. Jos nosį pasiekia greičiausiai, sukuria pirmąjį kvapo įspūdį. Todėl dažnai kvepaluose užuodžiame pradines citrusinių vaisių, baziliko, anyžiaus ar gėlių akcentus. Viršutinės natos turi svarbią užduotį – nepastebimai į savo vietą atvesti vidurines natas.

Jos pasigirsta daugmaž apie 20 minutę ir gali būti jaučiamos iki keleto valandų. Viršutinės natos sudaro didžiausią aromato dalį – todėl norimam efektui išgauti aliejus turi būti sodrus. Parfumerijoje mėgiami jazmino, pipirų, cinamono, ylang-ylang, pušų ar kardamono deriniai. Viršutines natas papildo pagrindinės natos, lyg kontrabosas simfoniją sujungiantis į unisoną.

Šias natas galima pajusti maždaug praėjus pusvalandžiui, o jos išlikti turėtų kol kvepalai išsivėdins – tarp 10 ir 16 valandų, o naudojant aliejinius kvepalus – dažnai gerokai ilgiau. Mediena, ąžuolas, kedras bei smilkalai, vanilė, samanos kartu su viršutinėmis ir vidurinėmis natomis ir sukuria tai, ką vadiname kvepalais.

Iš esmės ne tik kvapo natos ar emocija lemia pasirinkimą, bet ir kvepalų paskirtis.

Ar tai kvepalai darbui? Kasdienai? Dovanai? EGO REX, TEMPLE OF SENSUS, NIGHTS IN MOROCCO, PARADOX IN A BOTTLE – turi griežtesnius akcentus. Šiuose kvapuose – tikslumas ir tvarka, ryžtas ir disciplina, jaunystė ir branda.

COMPLIMENTS FROM STRANGERS, UNDER THE SHEETS, INCOGNITO ir MIDSUMMER –švelnesni, seksualesni aromatai. Juose galima jausti vasaros gaivą ir viliojimą, rimtą žvilgsnį ir aukštakulnių garsus.

m a a r  kolekcija – mūsų kvietimas patirti naują, dar nepasakotą istoriją. Tikime, kad šias istorijas verta pajausti. Visus maar kvepalų portretus patirkite DISCOVERY SET rinkiniu, kuriame rasite visų 8 kvapų 2ml buteliukus kvepalų ekstraktų (purškiamu) pavidalu.

Jūsų krepšelis
Išvalyti