Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 49 € / Europoje nuo 99 €
STUDIJA - Liejyklos g. 4, Vilnius
14 balandžio 2024

maar DROP

Kūrybinės kvepalų kelionės neturint lūkesčių kartais nuveda jusles sprogdinančiu keliu. Tokia yra limituoto leidimo kvepalų serijos DROP istorijos pradžia.

 

Eksperimentuodami su dirbtuvės lentynose reziduojančiomis natomis, ieškodami kvapo, kuris pasakotų naujo maar sezono istoriją siuntose ir studijoje, atradome maloniai jaudinančią kombinaciją. Nors siuntų kvepinimui įprasta naudoti mažos koncentracijos kvapą, siekiame stiprios olfaktorinės kelionės pradžios vos pradarius siuntą, todėl nusprendėme naudoti tą patį, ką ir parduodame – gryniausią kvepalų ekstraktą.

 

Ilgai netrukus, pasipylė komplimentai su klausimais: „kokie tai kvepalai?”, „ar galima jų įsigyti?”, o įsimintiniausias komentaras švytėjo noru „išsitrinti kūną iškvepintu siuntos popieriumi”. Suskaičiavome likučius – užteks 100 buteliukų po 15 ml. Kaip likimo sudėliotas gražus skaičius, idealus limituotam leidimui, tarsi sutvertas nugulti išimtinai artimiausių draugų kvepalų kolekcijose.

 

Visa ši patirtis leido mintimis klajoti iki tolimesnių limituoto leidimo, mažo kiekio drop’ų. Iš to gimė ir pavadinimas – DROP, bendras šiam ir ateities kūriniams, kurį akompanuos kvepalų leidimo data.

 

Pirmasis maar DROP

m/2024.04

 

“…kvapas, kuris pažadina mūzas”

Sandalmedis – Šafranas – Kardamonas – Kedras – Gintaras

 

Šio kvapo išleista vos 100 vienetų.

 

UPDATE: buteliukai išgaravo taip greitai, kaip po ilgos žiemos pralekia pirmosios saulėtos pavasario akimirkos. Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok pirmasis apie kitą maar DROP’ą.

Jūsų krepšelis
Išvalyti