Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 50 € / Europoje nuo 100 €
STUDIJA - Liejyklos g. 4, Vilnius
11 spalio 2023

Rinktis aliejinį ar purškiamą?

Į m a a r kolekciją įtraukus purškiamą ekstraktą, itin dažnai ėmėme sulaukti klausimo – ką rinktis: kvepalų aliejų (Perfume oil) ar purškiamą ekstraktą (Extrait de parfum)?

 

Atsakant trumpai – tai, ką aplikuoti jums patogiau ir mieliau, nes stiprumu jie nenusileidžia vienas kitam.

 

Turbūt kiekvienas, bent kartą susidūręs su maar kvapais, patvirtins – kiekvienas kvapas stiprus, turintis savo silažą (kvapo sklaidą, dar vadinamą šleifu), kuris leidžia kvapu mėgautis visą dieną. Tai, ar kvapas tepamoje (Perfume oil) ar purškiamoje (Extrait de parfum) formoje nedaro įtakos kvapo stiprumui.

 

Didžiausias jų skirtumas – aplikavimas. Perfume oil (aliejinis kvapas) dengiamas tik ant odos, o štai Extrait de parfum (ekstraktas) yra purškiamo tipo, tad gali būti aplikuojamas ir ant audinių. Abu šie kvapai turi aukščiausią kvepalų koncentraciją, tad formos pasirinkime svarbiausias – patogumo faktorius.

Perfume oil (aliejiniai tepami kvepalai)

Tai natūralių aliejų ir saugių nealiejinių formulių junginiai. Aliejinio tipo kvapai turi mažiausią tikimybę dirginti odą, kadangi savyje neturi alkoholio. Aliejus nuostabus dar ir tuo, kad labiausiai iš visų kvapų formų kuria savitus junginius su odos natūraliu ir unikaliu kvapu. Tačiau, toks kvapas dominuoja ant odos, patepus pirštų galiukus galima perbraukti per plaukus, bet nėra tinkamas audinių kvėpinimui

Extrait de parfum (purškiamas kvepalų ekstraktas)

Kvepalų ekstraktas – sodri ir koncentruota kvepalų forma (stipresnė nei kvepalų pasaulyje egzistuojantys parfumuotas ir tualetinis vanduo ar odekolonas). Kartu su aliejiniais kvapais, purškiamas ekstraktas yra laikomas aukščiausia kvepalų koncentracija, kurią galima aplikuoti tiek ant odos, tiek ant nepretenzingų audinių.

Tačiau nepamirškite, kad kiekvienas kvapas ant odos skleidžiasi ir laikosi skirtingai, priklausomai nuo metų laiko, natų paletės intensyvumo, aplinkos, kurioje būnate ar kūno chemijos, kuris groja pirmuoju smuiku tiek kvapo atsiskleidime, tiek unikalume, tiek išsilaikyme.

kvapnių kelionių, m a a r.

Jūsų krepšelis
Išvalyti